NÁKUP NA SPLÁTKY

Jak nakupovat na splátky

Více info zde

Nábytek z masivu

90% vystaveného nábytku je z masivu. Nabízíme kvalitní nábytek jak zahradní tak i interiérový. Rádi vám vyjdeme vstříc i s výrobou nábytku na míru.

 


Zákaznický servis - dotazy


Prodej matrací

Na našem eshopu si můžete zakoupit vysoce kvalitní matrace od českého výrobce Tropico. K postelím vám doporučíme ideální matraci.

Matrace

www.matrace-top.cz


Vybavujeme hotely - restaurace...

Přijímáme také zakázky většího rozměru a množství. Jste-li provozovatel ubytovacího zařízení či majitel restaurace a přemýšlíte o koupi většího množství nábytku, neváhejte nás kontaktovat.ZAKÁZKOVÁ VÝROBA » Kuchyňské linky
Kuhyně na míru

Zakázková výroba kuchyňských linek

Každá kuchyňská linka je originál. Vyrábíme ji dle Vašich představ a požadavků, moderní i ve starém stylu. Nejvíce kuchyní vyrábíme s pohledovou plochou z masivního dřeva (dvířka, zásuvková čílka, sokly, římsy).

Nejčastěji používané dřeviny: smrk, borovice, jedle, modřín, to jsou takzvané měkké dřeviny. Dále se používá proti poškození odolnější tvrdý masiv, jako např. jasan, dub, buk, javor, habr.
Korpusy skříněk se vyrábí převážně z laminovaných dřevotřísek. V případě požadavku na lepší vzhled se používá dýhovaná dřevotříska nebo masiv.

Jelikož je kuchyňská linka výstavní část domova, jako zvýrazňující prvek se na vrchní skříňky mohou montovat různé vysunuté rampy či římsy,ve kterých je prostor pro bodové osvětlení.
Pracovní desky lze vybírat z mnoha dekorů a materiálů. Variant a způsobů, jak zaplnit místo Vaší budoucí kuchyňské linky je skutečně mnoho, proto se snažíme maximálně konzultovat s Vámi každý detail při navrhování kuchyňské linky.

 

LOKALITA:

Nejvíce působíme v oblasti Libereckého, Královéhradeckého a Středočeského kraje.

POSTUP PŘI OBJEDNÁNÍ KUCHYNĚ:

Pokud máte zájem o výrobu kuchyňské linky na míru, jste na správné adrese. Zavolejte nám nebo napište email s požadavkem na výrobu kuchyňské linky. Poté k vám přijedeme, nabídneme všechny dostupné materiály, vyměříme kuchyň. Poté připravíme nákres kuchyně a cenovou kalkulaci. Po vašem odsouhlasení nabídky jde kuchyně do výroby. Výroba trvá cca 14-30 dní, dle náročnosti a množství dalších objednávek, které musíme realizovat. Následuje montáž 1-2 dny.

Volejte: 605 314 190

Pište: dreveny-obchod@seznam.cz

CENY KUCHYNÍ:

Přesná cena se určí až dle vyměření dané kuchyně, orientačně se nám pohybují ceny okolo 7000-11000,-Kč za metr bez spotřebičů, dle náročnosti zákazníka na provedení a druh materiálu.


Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky

 

ZDhiMTdh