NÁKUP NA SPLÁTKY

Jak nakupovat na splátky

Více info zde

Nábytek z masivu

90% vystaveného nábytku je z masivu. Nabízíme kvalitní nábytek jak zahradní tak i interiérový. Rádi vám vyjdeme vstříc i s výrobou nábytku na míru.

 


Zákaznický servis - dotazy


Prodej matrací

Na našem eshopu si můžete zakoupit vysoce kvalitní matrace od českého výrobce Tropico. K postelím vám doporučíme ideální matraci.

Matrace

www.matrace-top.cz


Vybavujeme hotely - restaurace...

Přijímáme také zakázky většího rozměru a množství. Jste-li provozovatel ubytovacího zařízení či majitel restaurace a přemýšlíte o koupi většího množství nábytku, neváhejte nás kontaktovat.VZORNÍKY » Vzorník - postele
Barevné odstíny - postele - nábytek interier

Vážení zákazníci

Dřevo vyzařuje teplo, vytváří pohodu a individuální atmosféru. Propůjčuje Vašemu bydlení podle druhu dřeva a barevného odstínu vzácný, ušlechtilý nebo rustikální charakter. Ohledně způsobu ochrany tohoto cenného materiálu věří lidé již po generace v přírodní účinek olejů a vosků.

Po desetiletí nabytých zkušeností a intenzivním vývojem se podařil vývoj nátěrů OSMO COLOR (Osmo Color), které přednosti tradičních olejů několikanásobně zvyšují. Tajemství tkví v jedinečné kombinaci přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a jsou nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny.

Oproti uzavřenému filmu u obvyklých vodních laků nebo polyuretanových nátěrů pronikají Osmo voskové oleje hluboko do dřeva a zajistí prodyšný povrch s otevřenými póry dřeva.

Osmo nátěry jsou mimořádně vydatné, velmi jednoduše se aplikují a jejich údržba je snadná. Protože nepraskají, neodlupují se ani neodprýskávají, je možná i částečná renovace bez znatelných okrajů a bez náročného broušení.

Voskový Olej Osmo


U všech barev na dřevo, olejových lazur, nátěrů a povrchů si mohou být naši zákazníci ve věcech kvality zcela jisti.

  • Vývoj, zušlechťování a výroba našich olejových nátěrů na dřevo probíhá kompletně pod jednou střechou.
  • Osmo nátěry na dřevo a barvy na dřevo jsou založeny na přírodních olejích a voscích.
  • Rostlinné suroviny se čistí a zušlechťují v několika náročných procesech a jsou po uschnutínezávadné pro člověka, zvířata a rostliny.
  • Tam, kde kvůli kvalitě zpracování a výrobku se nelze obejít bez rozpouštědla, používá se v malém množství odaromatizovaný lakový benzín, který splňuje pož adavky na čistotu evropského lékopisu.

Všechno dobré z přírody - nátěry a barvy na dřevo Osmocolor

Obzvláště vydatné, obzvláště hospodárné nátěry a barvy na dřevo

Osmo nátěry a barvy na dřevo jsou obzvláště vydatné a hospodárné ve spotřebě. Tenkým nánosem barvy se dosáhne nejlepšího výsledného nátěru.

 

Kvalita na první pohled - nátěry na dřevo

Vysoká kvalita při příznivé ceně na metr čtvereční: Osmo nátěry na dřevo jsou zpravidla dvakrát až třikrát tak vydatné jako obvyklé nátěry na dřevo. A proto obzvláště hospodárné.


 

Y2JjNTgwZ