NÁKUP NA SPLÁTKY

Jak nakupovat na splátky

Více info zde

Nábytek z masivu

90% vystaveného nábytku je z masivu. Nabízíme kvalitní nábytek jak zahradní tak i interiérový. Rádi vám vyjdeme vstříc i s výrobou nábytku na míru.

 


Zákaznický servis - dotazy


Prodej matrací

Na našem eshopu si můžete zakoupit vysoce kvalitní matrace od českého výrobce Tropico. K postelím vám doporučíme ideální matraci.

Matrace

www.matrace-top.cz


Vybavujeme hotely - restaurace...

Přijímáme také zakázky většího rozměru a množství. Jste-li provozovatel ubytovacího zařízení či majitel restaurace a přemýšlíte o koupi většího množství nábytku, neváhejte nás kontaktovat.
Nová dubová postel s nočními stolky

Hořice v Krkonoších

Na přání zákazníka jsme vyrobily novinku v sekci dubové postele. Postel o rozměru 180x200 cm s nočními stolky. Celá postel byla vyráběnma o síle masivu 4,5 cm! Design postele, rozměry čel byl připůsoben požadavku zákazníka. Celá postel byla v podstatě vyrobena na míru. Povrchová úprava proběhla stříkací metodou lakováním. Rošty k této posteli mohou být z masivu či lamelové s polohováním. Matrace by měla mít výšku alespoň 18-25 cm.

Dále je možné postel dodatečně vybavit úložným prostorem z obou stran postele. Dále také dodáváme na zkázku zbylé komponenty do ložnice...skříně, komody, zrcadla atd...

Záruka: 5 let

LaughingVíce informací o posteli Bruno

 

 

 

ZThjNmE3ZW