NÁKUP NA SPLÁTKY

Jak nakupovat na splátky

Více info zde

Nábytek z masivu

90% vystaveného nábytku je z masivu. Nabízíme kvalitní nábytek jak zahradní tak i interiérový. Rádi vám vyjdeme vstříc i s výrobou nábytku na míru.

 


Zákaznický servis - dotazy


Prodej matrací

Na našem eshopu si můžete zakoupit vysoce kvalitní matrace od českého výrobce Tropico. K postelím vám doporučíme ideální matraci.

Matrace

www.matrace-top.cz


Vybavujeme hotely - restaurace...

Přijímáme také zakázky většího rozměru a množství. Jste-li provozovatel ubytovacího zařízení či majitel restaurace a přemýšlíte o koupi většího množství nábytku, neváhejte nás kontaktovat.ZAKÁZKOVÁ VÝROBA » Interierové dveře
Zakázková výroba dveří - interier

Masivní dveře

jsou překrásnou vizitkou Vašeho domova, zútulní interiér a dodá mu pocit pohodlí a vřelého domova. Dřevo je jediným staletími osvědčeným materiálem pro výrobu masivních dveří.

Interiérové dveře

vyrábíme zásadně z přírodního materiálu - především z buku, dubu nebo i smrku. Dveře vám namoříme do odstínu vhodného k vašemu interiéru. Samozřejmostí jsou obložkové zárubně ze stejného materiálu a odstínu.

Vzhled dveří si zákazník může vybrat podle vlastního vkusu. To samé platí i o zárubních, které mohou být hranolové nebo obložkové. Konstrukce dveří se spojuje klasickým způsobem, spoje jsou lepeny lepidly PUR. V luxusním provedení jsou interiérové dveře osazovány bezfalcovým kováním, které je nenápadné a elegantní.

Stále naši výrobu posouváme vpřed, takže na našich stránkách se bude postupně objevovat nabídka Dubových venkovních i vnitřních kazetových dveří, luxusních dveří, a mnoho příslušenství.


Dveře interier Dveře interier Dveře interier Dveře interier Dveře interier Dveře interier Dveře interier

 

ZjQ2YzE3