NÁKUP NA SPLÁTKY

Jak nakupovat na splátky

Více info zde

Nábytek z masivu

90% vystaveného nábytku je z masivu. Nabízíme kvalitní nábytek jak zahradní tak i interiérový. Rádi vám vyjdeme vstříc i s výrobou nábytku na míru.

 


Zákaznický servis - dotazy


Prodej matrací

Na našem eshopu si můžete zakoupit vysoce kvalitní matrace od českého výrobce Tropico. K postelím vám doporučíme ideální matraci.

Matrace

www.matrace-top.cz


Vybavujeme hotely - restaurace...

Přijímáme také zakázky většího rozměru a množství. Jste-li provozovatel ubytovacího zařízení či majitel restaurace a přemýšlíte o koupi většího množství nábytku, neváhejte nás kontaktovat.skříně z masivu, skříň, skříně z borovice, skříně z buku, skříně z dubu

Dřevo komoda zpět do přízně a stálí hosté v našich domovech. Pevný, prostorný kus nábytku, plná zásuvek a rohů, což dělá místnosti v naší kuchyni nebo v obývacím pokoji, stylové a útulné prostředí. Kdo může čistí, obnovuje a maluje památku od své babičky, která nemá takové rodinné poklady můžete hledat své štěstí na burze starožitností. Doporučujeme skříně vyrobené z borovice, buk, dub v široké paletě barev a stylu. Jak to uděláme, že nová komoda, to vypadá skoro jako ta z kuchyně babičky? Masivní dřevo a konzervace techniky z minulosti jsou jen některé ze způsobů, jak. U některých kolekcí používáme recyklované dřevo, s prasklinami a stopy rýh, ale nejdůležitějším aktivem je naše vášeň v danou práci.

Řadit podle 
Výrobce 

běžná cena 14 500 Kč

naše cena 11 285 Kč (418 EUR)běžná cena 15 500 Kč

naše cena 17 789 Kč (658 EUR)běžná cena 31 200 Kč

naše cena 28 459 Kč (1 053 EUR)


YTQxNTk0Z