NÁKUP NA SPLÁTKY

Jak nakupovat na splátky

Více info zde

Nábytek z masivu

90% vystaveného nábytku je z masivu. Nabízíme kvalitní nábytek jak zahradní tak i interiérový. Rádi vám vyjdeme vstříc i s výrobou nábytku na míru.

 


Zákaznický servis - dotazy


Prodej matrací

Na našem eshopu si můžete zakoupit vysoce kvalitní matrace od českého výrobce Tropico. K postelím vám doporučíme ideální matraci.

Matrace

www.matrace-top.cz


Vybavujeme hotely - restaurace...

Přijímáme také zakázky většího rozměru a množství. Jste-li provozovatel ubytovacího zařízení či majitel restaurace a přemýšlíte o koupi většího množství nábytku, neváhejte nás kontaktovat.Sedací vaky, sedací pytle, sedací vak elegance, sedací vaky a pytle, sedací vaky pro děti, sedací vaky a pytle levně, sedací vak, sedací pytel, pytle levně, vaky levně, ložnice, nábytek do ložnice

Představujeme Vám skvělou novinku na českém trhu

– neobyčejně pohodlné a vysoce praktické sedací vaky. Tento pohodlný a stylový nábytek pro relaxaci je revolučním výrobkem a stává se dnes velice oblíbeným díky svým vlastnostem a vzhledu. Nový životní styl si žádá lepší řešení, zdravější a estetičtější. Sedací vaky, taktéž se vžil název sedací pytle, jsou alternativou těžkého a nepohodlného nábytku. Naše sedací vaky v sobě snoubí všechny důležité vlastnosti moderního nábytku – jsou neskutečně pohodlné, velmi stylové, praktické a navíc stanoví záruku zdravého sezení. Sedací vaky za revoluční ceny Pohodlí, o kterém jste snili.

Nabídku sedacích vaků naleznete v levém menu

Největší předností sedacích vaků a pytlů

je jejich pohodlnost. Sedací vaky jsou naplněny vhodnou výplní, jíž je nábytkový granulát. Díky němu se sedací vak tvarem dokonale přizpůsobí tvaru těla a pozici sedící osoby a zajistí opravdové pohodlí a stabilitu. Každý model umožňuje vytvoření různých pozic a způsobů sezení nebo ležení. Ten, kdo si jednou odpočine v tomto nábytku, pochopí, že je konec s neustálým kroucením se na tvrdých židlích. Vyzkoušejte naše sedací vaky (sedací pytle), které vyhoví veškerým potřebám a předčí Vaše představy o dokonalé relaxaci.

 

Nabídka vaků zde

Sedací vaky STANDARTNÍ

Sedací vaky DĚTSKÉ

 


Materiály a barvy

Naše produkty Vám nabízíme v těchto materiálech:

- ekologická kůže - Alcantara (nábytkářský semiš) - pravá kůže - plyš - riflovina - koženka - třpytivá koženka - metalická koženka - polyester - nylon Máme až 24 barev v jednom provedení modelu, což je opravdu nebývalá nabídka. Pouhým zmáčknutím na barevný čtvereček nebo kombinaci si můžete vybrat barvu a materiál. Poté se změní obrázek dle Vaší volby, abyste měli představu o Vámi nakupovaném výrobku.

\"\"

Luxus, praktičnost a styl

Vzhledem k tomu, že máme tak širokou nabídku materíálu a barev, doladíte si svůj interiér přesně podle svých představ. Sedací vaky vnesou svým luxusním vzhledem skvělý prvek do Vašeho interiéru, tento relaxační nábytek totiž vypadá velmi moderně a neotřele a ne nadarmo se dnes běžně zaměňuje za již zastaralé způsoby sezení a ležení. Zároveň se však hodí do každého interiéru – stačí si vybrat z bohaté nabídky barev a materiálů tu nejvhodnější variantu. Sedací vaky (sedací pytle) jsou taktéž velmi praktické. Jejich nízká hmotnost je spojena se snadným a pohodlným přemisťováním, rovněž velmi malé nároky na údržbu z nich činí dokonalý nábytek.

Uplatnění

Sedací vaky (sedací pytle) se hodí do každého interiéru, možnosti jejich využití jsou skutečně nevyčerpatelné. Uplatní se v domácnosti snad v každé místnosti. Skvěle oživí i různé večírky, společenské oslavy či firemní akce. Perfektně se hodí do kaváren, čajoven či klubů – mnozí zákazníci si vybírají podnik podle toho, jak pohodlně se jim tam sedí. Lze je využít i v různých čekárnách, působí zde velmi luxusně. Uplatní se i ve školkách a různých dětských hracích koutcích, jsou pestré, bezpečné a zábavné, navíc rodiče ocení, že jejich děti sedí zdravě. Toto je jen ukázka, kde všude se sedací vaky uplatní. Naše výrobky najdou využití na mnoha místech a v mnoha interiérech a všude svou funkci plní nadmíru skvěle. Z naší široké nabídky si stačí vybrat ty nejvhodnější modely, aby uspokojily právě Vaše potřeby.

Výběr

Nabízíme Vám ohromný počet modelů. Každý jednotlivý sedací vak se liší střihem, rozměry a objemem granulátu. Naše nabídka zahrnuje vysoce variabilní sedací pytle, stylové podnožky, soupravy několika kusů za akční ceny, křesla, moderní a luxusní nábytek pro odpočinek a relaxaci, salónový nábytek, odpočívací křesla nebo sedací vaky pro děti, které jsou zároveň hračkami.Žádný z materiálů nevyvolává alergie. Velmi rychlé a jednoduché je rovněž čištění, postačí k tomu pouze vlhký hadřík.Výplň tvoří polystyrénový granulát vysoké kvality, vytvořený speciálně pro potřeby nábytkářského průmyslu. Granulát je velmi pružný a nepohlcuje vlhkost, po stlačení se vrací zpět do původní podoby.Kvalitní a pevné švy dokonale zabezpečují produkt před roztrháním, prasknutím nebo povolením.Systém nákupu je velmi příjemný, naše sedací pytle jsou zárukou kvality a spokojenosti.

\"\"

YTRlODdm