Drewmax Kids komoda KD10

ico Novinka
komoda
vzorník
 
 

Kvalitní dřevěné komody vhodné ne jen do dětského pokoje vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti v bílém a barevném provedení, které dodává dětským pokojům jejich kouzlo.

Cena s DPH 9 358 Kč (368,28 €)
Cena bez DPH 7 734 Kč (304,36 €)
Běžná cena 11 230 Kč
Ušetříte 17%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: KOMODY
Kód: 0632-3
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Komoda KD10

Kvalitní dřevěný nábytek vhodný ne jen do dětského pokoje vyrobený z borovicového masivu nejvyšší jakosti v bílém a barevném provedení, které dodává pokojům dětské kouzlo. Bílý nábytek v našich dalších kolekcích můžete kombinovat, je velice oblíbeným a hodí se téměř do každé místnosti ve Vašem bytě. Nábytek z masivu patří mezi ekologické výrobky, které splňují přísné požadavky na zdravotní nezávadnost a to především s přihlédnutím na zdraví jejich uživatelů. Díky tomuto nábytku se může Váš byt stát ještě útulnějším a krásnějším. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů.

Rozměry komody:

  • šířka : 118cm
  • výška : 75cm
  • hloubka : 47cm

Povrchová úprava:

  • v ceně produktu je základní povrchová úprava bílá, nebo bílá + barevné provedení (10...15)

Balení:
V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Standardně balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.