Drewmax Kids postel LK10

ico Výprodej
ico Novinka
postel lk10
vzorník
 
 

Kvalitní dřevěná postel vyrobená z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Díky tomuto nábytku se může Váš byt stát ještě útulnějším a krásnějším. Vhodný do dětských pokojů.

Cena s DPH 3 739 Kč (147,15 €)
Cena bez DPH 3 091 Kč (121,61 €)
Běžná cena 4 487 Kč
Ušetříte 17%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: POSTELE Z MASIVU
Kód: 0636-1
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Postel LK10 80x160cm

 Postele z borovice mají velmi krásnou vůni a jsou příjemné i na dotek. Pomocí nábytku z masivu borovice můžete zařídit nejen zajímavý dětský nebo studentský pokoj, ale také další místnosti ve vašem interiéru.Kvalitní dřevěný nábytek vhodný ne jen do dětského pokoje vyrobený z borovicového masivu nejvyšší jakosti v bílém a barevném provedení, které dodává pokojům dětské kouzlo. Bílý nábytek v našich dalších kolekcích můžete kombinovat, je velice oblíbeným a hodí se téměř do každé místnosti ve Vašem bytě. Lze ho kombinovat s ostatním bílým nábytkem z naší nabídky kolekcí SCANDINAVIAN DESIGN,  SCANDINAVIAN STYLE. Nábytek z masivu patří mezi ekologické výrobky, které splňují přísné požadavky na zdravotní nezávadnost a to především s přihlédnutím na zdraví jejich uživatelů. Díky tomuto nábytku se může Váš byt stát ještě útulnějším a krásnějším. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů.

Povrchová úprava:

  • v ceně produktu je základní povrchová úprava bílá, nebo bílá + barevné provedení (10...15)

Balení:

  • v ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici
  • klasicky balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí

V ceně produktu nejsou matrace a rošty do postele.