Drewmax Komoda KD32/10

ico Novinka
komoda
 

Kvalitní dřevěné komody vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Bílý nábytek lze kombinovat s ostatním bílým nábytkem z našich kolekcí SKANDINÁVSKÝ DESIGN, SKANDINÁVSKÝ STYL a DĚTSKÉ KOLEKCE.

Cena s DPH 3 739 Kč (147,15 €)
Cena bez DPH 3 091 Kč (121,61 €)
Běžná cena 4 487 Kč
Ušetříte 17%
Na objednávku
množství 
 
 
Kategorie: KOMODY
Kód: 0688
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

 Komoda KD32/10

Kvalitní dřevěné komody vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Bílý nábytek v našich dalších kolekcích můžete kombinovat, je velice oblíbeným a hodí se téměř do každé místnosti ve vašem bytě. Lze ho kombinovat s ostatním bílým nábytkem z naší nabídky kolekcí SKANDINÁVSKÝ DESIGN, SKANDINÁVSKÝ STYL I s kolekcí dětského nábytku. Nábytek z masivu patří mezi ekologické výrobky, které splňují přísné požadavky na zdravotní nezávadnost a to především s přihlédnutím na zdraví jejich uživatelů. Díky tomuto nábytku se může Váš byt stát ještě útulnějším a krásnějším. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Použitý materiál je 100% přírodní dřevo z masivu borovice, pouze zadní strana je ze sololitové dřevovláknité desky. Interiér nábytku je v přírodní barvě pokrytý bezbarvým lakem.

Rozměry:

  • šířka : 40cm
  • výška : 100cm
  • hloubka : 47cm

Povrchová úprava:

  • v ceně produktu je základní povrchová úprava bílým lakem
  • neviditelný intreriér nábytku je v přírodní barvě pokryté bezbarvým lakem

Balení:
V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Klasicky balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.