Drewmax Noční stolek SN30/10

ico Novinka
noční stolek
 

Noční stolky vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Bílý nábytek lze kombinovat s ostatním bílým nábytkem z našich kolekcí SKANDINÁVSKÝ DESIGN, SKANDINÁVSKÝ STYL a DĚTSKÉ KOLEKCE.

Cena s DPH 1 428 Kč (56,20 €)
Cena bez DPH 1 181 Kč (46,44 €)
Běžná cena 1 714 Kč
Ušetříte 17%
Expedice do 30 dnů
množství 
 
 
Kategorie: NOČNÍ STOLKY
Kód: 0695
Záruka:
Výrobce: Drewmax
 
 

Noční stolek SN30/10

Kvalitní dřevěné noční stolky vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Bílý nábytek v našich dalších kolekcích můžete kombinovat, je velice oblíbeným a hodí se téměř do každé místnosti ve Vašem bytě. Lze ho kombinovat s ostatním bílým nábytkem z naší nabídky kolekcí SKANDINÁVSKÝ DESIGN, SKANDINÁVSKÝ STYL. Nábytek z masivu patří mezi ekologické výrobky, které splňují přísné požadavky na zdravotní nezávadnost a to především s přihlédnutím na zdraví jejich uživatelů. Díky tomuto nábytku se může Váš byt stát ještě útulnějším a krásnějším. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Materiál je 100% přírodní dřevo z masivu borovice, pouze dno šuplíku a zadní strana nočního stolku je ze sololitové dřevovláknité desky. Celodřevěné korpusy zásuvky jsou na kovových kolečkových výsuvech dovolující dvoutřetinové otevření.

Rozměry:

  • šířka : 42cm
  • výška : 42cm
  • hloubka : 35cm

Povrchová úprava:

  • v ceně produktu je základní povrchová úprava bílým lakem
  • neviditelný intreriér nábytku je v přírodní barvě pokryté bezbarvým lakem

Balení:
V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Klasicky balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.