Drewmax Skříň SF51/10

ico Novinka
skříň
 

Kvalitní dřevěné skříně vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Bílý nábytek lze kombinovat s ostatním bílým nábytkem z našich kolekcí SKANDINÁVSKÝ DESIGN, SKANDINÁVSKÝ STYL a DĚTSKÉ KOLEKCE.

Cena s DPH 10 261 Kč (403,82 €)
Cena bez DPH 8 481 Kč (333,73 €)
Běžná cena 12 313 Kč
Ušetříte 17%
Na objednávku
množství 
 
 
Kategorie: SKŘÍNĚ
Kód: 0663
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Skříň SF51/10

Kvalitní dřevěné skříně vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Bílý nábytek v našich dalších kolekcích můžete kombinovat, je velice oblíbeným a hodí se téměř do každé místnosti ve vašem bytě. Lze ho kombinovat s ostatním bílým nábytkem z naší nabídky kolekcí SKANDINÁVSKÝ DESIGN, SKANDINÁVSKÝ STYL i s kolekcí dětského nábytku. Nábytek z masivu patří mezi ekologické výrobky, které splňují přísné požadavky na zdravotní nezávadnost a to především s přihlédnutím na zdraví jejich uživatelů. Díky tomuto nábytku se může Váš byt stát ještě útulnějším a krásnějším. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Použitý materiál je 100% přírodní dřevo z masivu borovice, pouze zadní strana je ze sololitové dřevovláknité desky. Interiér nábytku je v přírodní barvě pokrytý bezbarvým lakem.

Rozměry:

  • šířka : 90cm
  • výška : 190cm
  • hloubka : 60cm

Povrchová úprava:

  • v ceně produktu je základní povrchová úprava bílým lakem
  • neviditelný intreriér nábytku je v přírodní barvě pokryté bezbarvým lakem

Balení:
V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Klasicky balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.