Komoda COUNTRY 16

 

Široká masivní komoda je rozdělená na dvě části: v první je prostorná skříňka uzavíratelná na ručně kovanou železnou petlici, přičemž uvnitř se nachází 1 police; zatímco druhá část je vybavená dvěma velkými šuplíky upevně

Cena s DPH 22 078 Kč (868,87 €)
Cena bez DPH 18 247 Kč (718,07 €)
Běžná cena 23 551 Kč
Ušetříte 6%
Expedice do 4 - 10 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: KOMODY
Kód: 677
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Komoda COUNTRY 16

Široká masivní komoda je rozdělená na dvě části: v první je prostorná skříňka uzavíratelná na ručně kovanou železnou petlici, přičemž uvnitř se nachází 1 police; zatímco druhá část je vybavená dvěma velkými šuplíky upevněnými na dřevěných kolejnicích. Výjimečný design pak doplňuje litinové kování (skoby, panty a úchyty). Silné nohy této komodě dodávají velkou stabilitu.

Pro zvýraznění unikátní struktury dřeva byly všechny části podrobené procesu strukturalizace. Jeho cílem je odstranění měkkých vrstev a ponechání těch pevných, které jsou vhodné jako povrch desky. Struktura desek proto není hladká, má četné nerovnosti a prohlubně. Strukturalizace probíhá ručně a bereme-li v potaz skutečnost, že každý kus dřeva je jedinečný, projeví se to i na originalitě každého kusu nábytku. 

Rozměry :

  • šířka : 180cm
  • výška : 77cm
  • hloubka: 48cm

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez nátěru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky připočítá k ceně produktu cena za nátěr, kromě Country hnědá ( již v ceně ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.