Drewmax Komoda KD 159

komoda
vzorník
 
 

Kvalitní dřevěné komody vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů.

Cena s DPH 2 250 Kč (88,55 €)
Cena bez DPH 1 860 Kč (73,18 €)
Běžná cena 2 790 Kč
Ušetříte 19%
Expedice do 30 dnů
množství 
 
 
Kategorie: KOMODY
Kód: 372
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Komoda KD 159

Kvalitní dřevěné komody vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Komoda vám přinese kousek přírody přímo do vaší domácnosti, penzionu či hotelu. Použitý materiál je 100% přírodní dřevo z masivu borovice, pouze dno šuplíku a zadní strana komody je ze sololitové dřevovláknité desky. Celodřevěné korpusy zásuvek jsou na kovových kolečkových výsuvech dovolující dvoutřetinové otevření.V základní ceně má barvu borovicového dřeva.

Rozměry komody:

  • šířka : 45cm
  • výška : 76cm
  • hloubka : 42cm

Balení:
V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Standartně balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.

Povrchová úprava:
V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů.

 

1- GRAY, 2- OŘECH ,3- DUB, 4- OLŠE