Lavice rustikální 1

 

Borová lavice Rustyk 1 je jednoduchých tvarů, má silnou desku a pevné nohy o rozměru 8x8 cm. Tato lavice se hodí do každého interiéru, jak moderního, tak i starobylého.

Cena s DPH 4 678 Kč (184,10 €)
Cena bez DPH 3 867 Kč (152,15 €)
Běžná cena 5 000 Kč
Ušetříte 6%
Expedice do 4 - 10 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK
Kód: 646
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Lavice rustikální 1

Lavice z kolekce RUSTYK byly vyrobeny z aromatického borového dřeva. Borový masiv, kterého bylo při výrobě nábytku z této kolekce užito, je odolný a zároveň lehce ošetřitelný.  Borová lavice Rustyk 1 je jednoduchých tvarů, má silnou desku a pevné nohy o rozměru 8x8 cm. Tato lavice se hodí do každého interiéru, jak moderního, tak i starobylého.

Rozměry:

  • Šířka: 140,160,180 cm
  • Výška: 46 cm
  • Hloubka: 40 cm

Typickou vlastností pro kolekci Rustyk je návrat ke kořenům. Úspěšné spojení projektu mohutného rustikálního nábytku s moderními vzory dalo vzniknout unikátnímu typu nábytku moderního retro stylu. Výroba jedné lavice trvá našim řemeslníkům celé hodiny a to proto, že kladou důraz i na ty nejmenší detaily. Každý detail je totiž důležitý. Důkazem ruční práce jsou nestejně zaoblené rohy, které však vůbec nejsou na škodu, ba naopak, dodávají každému kusu unikátní vzhled. Deska lavice je silná 40 milimetrů. V konečné fázi výroby dochází pomocí ekologických olejů a vosků k povrchové úpravě dřeva. Tyto úpravy mu zajišťují ještě delší životnost. 

Rada dekoratéra:

  • Při pořizování nábytku z kolekce Rustyk je třeba mít na paměti, že každý kus má svůj charakter, na který je nezbytné brát ohled při dalším krášlení pokoje. Nenechte žádnou dodatečnou ozdobu, aby zastínila Váš nábytek z kolekce Rustyk.

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez nátěru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky připočítá k ceně produktu cena za nátěr, kromě kouřového ořechu ( již v ceně ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.