Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

CZK / EUR

Potřebujete pomoci?+420 605 314 190

Filtry

Filtr

Cena
935 9 443
Zobrazit

Lamelové rošty

Pokud už víte, jaký typ roštu je pro vás ideální, je čas zjistit, co rošt dokáže a čím přispěje k vašemu dokonalému spánku.

Lamelový rošt nabízíme ve 3 hlavních variantách – pevný, polohovatelný a elektrický.

Pevný rošt je vhodný pro všechny matrace a díky možnosti nastavit si tuhost lamel v oblastí beder se vám bude spát jako miminku. Bude se vám jistě líbit i cena roštu oproti polohovacímu typu.
Polohovací rošt zvyšuje váš komfort. Záleží jen na vás, zda si chcete v posteli číst, dívat se na televizi nebo pracovat na počítači. Jednoduché polohování v oblasti zad i nohou vám to všechno umožní. Rošty jsou vhodné pro latexové a pěnové matrace, které se dokáží roštu přizpůsobit a neničí se.
Elektrický polohovací rošt maximalizuje váše pohodlí. Elektrické polohování a jeho snadné ovládání ocení nejen senioři, lidé se zhoršenou pohyblivostí a nemocní, ale lidé, kteří si potřebují opravdu odpočinout a rádi relaxují v leže. Elektrický rošt doporučujeme pod pěnové a latexové matrace.

V naší nabídce se setkáte i dalšími typy roštů, jako jsou samonosné rošty, ke kterým už nepotřebujete konstrukci postele, a rošty vyklápěcí, ty vám ulehčí práci zejména v momentě, kdy využíváte úložný prostor v posteli.

Jaký je ideální počet lamel v roštu?

Výběr správného počtu lamel může být pro vaše pohodlí rozhodující. Během vybírání se setkáte s rošty, které mohou mít 15, ale i 42 lamel. Jak zjistíte, který počet je pro vás ideální? Počet lamel si vyberte podle vaší hmotnosti. Například rošt s 28 lamelami je vhodný pro osoby do 120 kg a bývá zároveň nejideálnější volbou.

Terčíkový rošt – luxus, který vás překvapí

Kromě základních typů existují ještě tzv. terčíkové rošty, které se objevují na trhu pod různými názvy, jako jsou segmentové, talířkové nebo modulové rošty. Lamely roštu jsou opatřeny pružnými terčíky, které nejsou spolu pevně spojené, díky čemuž se dokáží tělu perfektně přizpůsobit a rovnoměrně rozložit váhu. 60 aktivních modulů či terčíků nabízí více anatomických zón s rozdílnou tuhostí. Tyto exkluzivní rošty se stanou dokonalou oporou vašeho těla během spánku. Na speciálních roštech můžete usínat ve své oblíbené poloze bez obav, že vás ráno budou bolet záda. Na výběr máme manuálně polohovací a motorové terčíkové rošty.

16 produktů