Matrace Curem C 4500 1+1 zdarma

ico Akce
ico Doporučujeme
ico Doprava zdarma
img
 

Tělesný i duševní pocit stavu bez tíže, guru pohodlí a odlehčení stresem a námahou znaveného těla díky 3- vrstvé konstrukci.

Cena s DPH 25 990 Kč (1 022,83 €)
Cena bez DPH 21 480 Kč (845,31 €)
Běžná cena 51 980 Kč
Ušetříte 50%
Expedice do 14 dnů
množství 
 
 
Kategorie: MATRACE
Kód: 58-1
Záruka: 10 let
Výrobce: Tropico
 
 

Matrace Curem C 4500

Originálně poddajné pohodlí, které Vás obejme a rozmazlí.

Optimální TUHOST pro každého. Paměťové pěny CuremfoamTM s inteligentní technologií IQcomfort optimalizují tuhost dle Vaší hmotnosti.

Super Soft VISCO 50kg/m3 - vrstva super jemné paměťové pěny CuremfoamTM dokresluje komfort, uvolní stresem napjaté svalstvo i mysl.

Super Volume VISCO 85kg/m3 - vrstva antibakteriální paměťové pěny vysokého objemu CuremfoamTM odlehčuje a podpírá, přináší pocit stavu ,,bez tíže".

Base Master CuremfoamTM - 7-zónové ortopedické jádro. Za studena formovaná pěna CuremfoamTM dodává odrazovou pružnost, vzdušnost a přirozenou tuhost. Curem-Core inteligentní profilace chytře optimalizuje tuhost dle zatížení.

Curem Galaxy pratelný potah (60°C) - funkční dvojdílný potah ze směsi viskózy ( přírodní vlákna s vynikajícím odvodem vlhkosti ) a polyesteru ( odolnost ) napomáhá správné teplotní regulaci. Antibakteriální, pevný a snadno udržovatelný. Potah je neprošitý a velmi pružný - matrace dokonale kopíruje křivky těla. Spodní protiskluzová část (40°C praní) dvojdílného potahu umožňuje použití matrace i s boxspring (kontinentálními) systémy. Díky strečovým vlastnostem potahu dochází k ,,ultimátnímu přenosu pohodlí z matrace na tělo".

Akce 1+1 zdarma se vztahuje na matrace do šíře 100 cm!

  • výška matrace 22/25/28 cm
  • Nosnost do 130 kg
  • Doporučené uložení na lamelové rošty (pevné i polohovatelné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm
  • Regresivní záruka 10 let na jádro matrace.