Matrace Kolos Bio ecology 1+1 zdarma

ico Akce
ico Doporučujeme
ico Doprava zdarma
img
 

Oboustranná matrace s natur a gelovou hybridní pěnou. Robustní partnerská matrace s velkým rozdílem v tuhosti stran. Dokonalý komfort pro široké spektrum postav.

Cena s DPH 16 390 Kč (645,02 €)
Cena bez DPH 13 546 Kč (533,08 €)
Běžná cena 32 780 Kč
Ušetříte 50%
Expedice do 14 dnů
množství 
 
 
Kategorie: MATRACE
Kód: 084-1
Záruka: 6 let
Výrobce: Tropico
 
 

Matrace Kolos Bio ecology 1+1 zdarma

Robustní partnerská matrace s velkým rozdílem v tuhosti stran. Dokonalý komfort pro široké spektrum postav. Fialová hybridní gelová pěna S-GT snoubí hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací (Gel-Touch).

Nelepené jádro s provětrávacími kanálky pro maximální hygienu a omezení pocení. Super pružná a tuhá strana (modrá) a super jemná a kopírující hybridní pěna na měkčí straně.

Speciální termoregulační látka i potah Tencel® Lyocell® s 3D paropropustnou mřížkou. Vhodné pro všechny typy lamelových roštů, případně pro laťkové rošty.

Superjemná hybridní pěna Pěna „Latex-Gel touch“ S4420GT. Okouzlující jemnost pohodlí, vysoká opora pro tělo díky zpevněné střední vrstvě. Optimální rozložení tlaku se blíží gelovým matracím. Vysoce prodyšná, napomáhá správné termoregulaci.

Pružnost a tuhost. Jednotlivé strany matrace mají velký tuhostní rozdíl. Tužší strana matrace ze studené NATUR pěny vysoké objemové hmotnosti a velmi vysoké odrazové pružnosti zajišťuje pevnost, zvýšenou nosnost, odolnost a tužší pohodlí. Vynikající vzdušnost díky otevřenější buněčné struktuře (další stupeň omezující pocení).

Matrace bez lepidel. Nelepená konstrukce s nelepeným hřebenovým spojem s vnitřními větracími kanálky zajišťuje maximální možnou vzdušnost a omezení potivosti. Díky způsobu profilace styčných ploch je matrace dokonale pevná. Střední část je vyrobena z robustní pěny Flexifoam®.

Pratelný termoregulační potah s přírodními vlákny. Odolný bílý potah Tencel® s přírodními vlákny. Vynikající termoregulační schopnosti - potah je navržen doopravdy „na tělo“. Perfektní volba proti pocení. Pratelný (60 °C) dvojdílný, prošitý extra silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna.

Technologie Thermo&Air Control. Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

Akce 1+1 zdarma se vztahuje na matrace do šíře 100 cm!

  • Vhodné pro všechny typy lamelových roštů, případně pro laťkové rošty.
  • Doporučená maximální nosnost do 145 kg.
  • Výška matrace cca 24 cm
  • Záruka 6 let
  • Testováno 100.000x

Super rychlé dodání:

platí pro tyto rozměry: 80x200 / 90x200 / 180x200 cm