Noční stolek COUNTRY 03

 

Nízký, avšak masivní noční stolek je vybavený třemi šuplíky upevněnými na dřevěných kolejnicích. Výjimečný design pak doplňuje litinové kování (skoby, panty a úchyty).

Cena s DPH 4 950 Kč (194,81 €)
Cena bez DPH 4 091 Kč (161,00 €)
Běžná cena 5 640 Kč
Ušetříte 12%
Dostupnost 3-6 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: NOČNÍ STOLKY
Kód: 687
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Noční stolek COUNTRY 03 

Nízký, avšak masivní noční stolek je vybavený třemi šuplíky upevněnými na dřevěných kolejnicích. Výjimečný design pak doplňuje litinové kování (skoby, panty a úchyty).

Pro zvýraznění unikátní struktury dřeva byly všechny části podrobené procesu strukturalizace. Jeho cílem je odstranění měkkých vrstev a ponechání těch pevných, které jsou vhodné jako povrch desky. Struktura desek proto není hladká, má četné nerovnosti a prohlubně. Strukturalizace probíhá ručně a bereme-li v potaz skutečnost, že každý kus dřeva je jedinečný, projeví se to i na originalitě každého kusu nábytku. 

Rozměry :

  • šířka : 54cm
  • výška : 67cm
  • hloubka : 42cm

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez náteru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky pripocítá k cene produktu cena za náter, krome Country hnedá ( již v cene ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze pri požadavku provést pololesklou ci lesklou verzi.