Noční stolek rustikální č.5

ico Doprava zdarma
rustikální noční stolek
 

Noční stolek Rustik č.5 je ideální pro osoby, které milují pořádek a chtějí mít všechny drobnosti pohromadě. Je možné do ní uložit i středně velké knížky.

Cena s DPH 4 982 Kč (196,06 €)
Cena bez DPH 4 118 Kč (162,04 €)
Běžná cena 5 649 Kč
Ušetříte 12%
Skladem
množství 
 
 
Kategorie: RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK
Kód: 647
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Noční stolek rustikální č.5

Ekvivalentem pro slova "rustikální nábytek" jsou "kvalita zpracování a moderní pojetí", spojující v sobě prvky retro a dokonalou funkčnost, doplněnou o důraz na detail.

Noční stolek je vyrobený z masivního dřeva skandinávských borovic, jenž je aromatické, odolné a elastické, v čemž předčí i dřevo ze středoevropských borovic.

Rozměry:

  • Šířka: 50 cm
  • Výška: 50 cm
  • Hloubka: 40 cm

Noční stolek Rustyk č.5 je ideální pro osoby, které milují pořádek a chtějí mít všechny drobnosti pohromadě. Je možné do ní uložit i středně velké knížky. Tento klasický model je rozdělený na čtyři rovné šuplíky, upevněné na dřevěných kolejnicích. Tento unikátní design tak způsobil, že je možné stolek vnímat i jako takovou „mini“ komodu.

Veškerý rustikální nábytek má jednu společnou vlastnost: byl vyrobený z masivního dřeva a každá jeho část je mohutná a dokonale promyšlená. Nočnímu stolku je možné ponechat jeho přirozenou barvu.

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez nátěru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky připočítá k ceně produktu cena za nátěr, kromě kouřového ořechu ( již v ceně ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.