Drewmax Noční stolek SN 122

noční stolek
vzorník
 
 

Noční stolek je nejlepší volbou pro váš úložný prostor v místě kde spíte. Kvalitním zpracováním a výběrem povrchové úpravy dodáte vaší místnosti další dokonalý kus přímo z přírody z materiálu borovice.

Cena s DPH 1 840 Kč (72,41 €)
Cena bez DPH 1 521 Kč (59,84 €)
Běžná cena 2 050 Kč
Ušetříte 10%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: NOČNÍ STOLKY
Kód: 308
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Noční stolek SN 122

Kvalitní dřevěné noční stolky vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Noční stolek vám přinese kousek přírody přímo do vaší domácnosti, penzionu či hotelu. Použitý materiál je 100% přírodní dřevo z masivu borovice, pouze dno šuplíku a zadní strana nočního stolku je ze sololitové dřevovláknité desky. Celodřevěné korpusy zásuvky jsou na kovových kolečkových výsuvech dovolující dvoutřetinové otevření.V základní ceně má noční stolek barvu borovicového dřeva.

Rozměry:

  • šířka : 50cm
  • výška : 45cm
  • hloubka : 35cm

Balení:
V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Klasicky balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.

Povrchová úprava:
V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů.

1- GRAY, 2- OŘECH ,3- DUB, 4- OLŠE