Drewmax Postel LK 106

postel
vzorník
 
 

Postel LK 106 díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě dřeva zaručuje masivu dlouhou životnost. Povrch je ošetřen nezávadným ekologickým lakem.

Cena s DPH 3 949 Kč (155,41 €)
Cena bez DPH 3 264 Kč (128,44 €)
Běžná cena 4 350 Kč
Ušetříte 9%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: POSTELE Z MASIVU
Kód: 278-7
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Postel LK106

Dřevěný nábytek z masivu borovice vyniká výraznou texturou světlého až načervenalého dřeva. Pomocí nábytku z masivu borovice můžete zařídit nejen zajímavý dětský nebo studentský pokoj, ale také další místnosti ve vašem interiéru.

Postele z borovice vyráběny z borovicového masivu patří mezi jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších postelí vůbec. Většina z nás se totiž cítí nejlépe v interiéru, který je tvořen především přírodními materiály. Borovicový nábytek Vám vytvoří v bytě či domě příjemnou atmosféru, ze které dýchá příroda. Postele z borovice mají velmi krásnou vůni a jsou příjemné i na dotek.

Díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě dřeva zaručuje nábytek z masivu dlouhou životnost. Povrch je ošetřen nezávadným ekologickým lakem. Dřevený nábytek se také snadno udržuje. Postele z borovice jsou vyráběny z masivu prvotřídní kvality, který Vám zaručí spolehlivost a dlouhodobou životnost. Dle barvy Vašeho interiéru lze postele z borovice namořit do širokého spektra odstínů. Stačí si jen vybrat viz. vzorník.

Rozměry postelí:

  • Dostupné rozměry: 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm
  • Síla masivu: 2,7 cm
  • Délka: 213 cm
  • Vnitřní rozměr pro matraci: 120 x 200 cm.....
  • výška předního čela: 72 cm,  výška zadního čela: 41 cm, výška od podlahy ke spodní hraně bočnice: 22,5 cm,  výška od podlahy k horní hraně bočnice: 38 cm,  rozměr nohy: 6x6 cm, výška šuplíku: 22,5 cm

V ceně produktu nejsou matrace a rošty do postele

Balení:

  • V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici
  • Standardně balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí

Povrchová úprava:
V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů.

1- GRAY, 2- OŘECH, 3- DUB, 4- OLŠE