Drewmax Postel LK 115

postel
vzorník
 
 

Díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě dřeva zaručuje nábytek z masivu dlouhou životnost. Povrch je ošetřen nezávadným ekologickým lakem.

Cena s DPH 4 609 Kč (181,39 €)
Cena bez DPH 3 810 Kč (149,91 €)
Běžná cena 5 200 Kč
Ušetříte 11%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: POSTELE Z MASIVU
Kód: 281-20
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Postel LK115

Dřevěný nábytek z masivu Borovice vyniká výraznou texturou světlého až načervenalého dřeva. Pomocí nábytku z masivu borovice můžete zařídit nejen zajímavý dětský nebo studentský pokoj, ale také další místnosti ve vašem interiéru.

Postele z borovice vyráběny z borovicového masivu patří mezi jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších postelí vůbec. Většina z nás se totiž cítí nejlépe v interiéru, který je tvořen především přírodními materiály. Borovicový nábytek Vám vytvoří v bytě či domě příjemnou atmosféru, ze které dýchá příroda. Postele z borovice mají velmi krásnou vůni a jsou příjemné i na dotek.

Díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě dřeva zaručuje nábytek z masivu dlouhou životnost. Povrch je ošetřen nezávadným ekologickým lakem. Dřevený nábytek se také snadno udržuje. Postele z borovice jsou vyráběny z masivu prvotřídní kvality, který Vám zaručí spolehlivost a dlouhodobou životnost. Dle barvy Vašeho interiéru lze postele z borovice namořit do širokého spektra odstínů. Stačí si jen vybrat viz. vzorník.

Rozměry postelí:

  • Dostupné rozměry: 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm
  • Síla masivu: 2,7 cm
  • Délka: 209 cm
  • Vnitřní rozměr pro matraci: 120 x 200 cm...

V ceně produktu nejsou matrace a rošty do postele

Balení:

  • V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici
  • Standartně balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí

Povrchová úprava:
V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů

1- GRAY, 2- OŘECH, 3- DUB, 4- OLŠE