Drewmax Postel LK 144

postel
vzorník
 
 

Postel LK 144 díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě dřeva zaručuje nábytku z masivu dlouhou životnost. Povrch je ošetřen nezávadným ekologickým lakem.

Cena s DPH 8 139 Kč (320,31 €)
Cena bez DPH 6 727 Kč (264,72 €)
Běžná cena 9 300 Kč
Ušetříte 12%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: POSTELE Z MASIVU
Kód: 268-1
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Postel LK 144

Kvalitní spánek je pro zdraví člověka velmi důležitý. Proto byste měli věnovat výběru postele dostatečnou pozornost. Postele z masivu patří mezi ekologické výrobky, které splňují přísné požadavky na zdravotní nezávadnost. Díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě dřeva zaručuje nábytek z masivu dlouhou životnost. Povrch je ošetřen nezávadným ekologickým lakem. Dřevený nábytek se také snadno udržuje.

Kvalitně zpracované dvoulůžko z borovicového dřeva je nabízeno v pěti barevných provedeních – přírodní borovice, olše, dub, ořech a borovice šedá. V základní ceně je postel z masivní borovice v přírodní barvě.

Uvedená cena je bez matrace a roštu.

Balení:

  • V ceně všech prodktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici
  • Standartně balíme zasílky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí
  • Moření dle vzorníku je za příplatek 10% z ceny

Povrchová úprava:
V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů.

1- GRAY, 2- OŘECH, 3- DUB, 4- OLŠE