Drewmax Postel LK 156

postel
vzorník
 
 

Postel LK 156 díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě dřeva zaručuje nábytek z masivu dlouhou životnost. Povrch je ošetřen nezávadným ekologickým lakem.

Cena s DPH 2 652 Kč (104,37 €)
Cena bez DPH 2 192 Kč (86,25 €)
Běžná cena 3 050 Kč
Ušetříte 13%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: POSTELE Z MASIVU
Kód: 271-4
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Postel LK 156

Kvalitní spánek je pro zdraví člověka velmi důležitý. Proto byste měli věnovat výběru postele dostatečnou pozornost. Postele z masivu patří mezi ekologické výrobky, které splňují přísné požadavky na zdravotní nezávadnost. Díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě dřeva zaručuje nábytek z masivu dlouhou životnost. Povrch je ošetřen nezávadným ekologickým lakem. Dřevený nábytek se také snadno udržuje.

Kvalitně zpracované dvoulůžko z borovicového dřeva je nabízeno v pěti barevných provedeních – přírodní borovice, olše, dub, ořech a borovice šedá. V základní ceně je postel z masivní borovice v přírodní barvě.

Moření dle vzorníku je za příplatek 10% z ceny.

Uvedená cena je bez matrace a roštu.

Balení:

V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Standardně balíme zasílky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.

Povrchová úprava:

V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů.

1- GRAY, 2- OŘECH ,3- DUB, 4- OLŠE