Postel Michaela

 

Postel je vyrobená ze smrkového masivu s výplní čela. Je velmi stabilní a pevná s mohutnými rošty. Postel Michaela patří mezi luxusní postele s náročným požadavkém na výrobu.

Cena s DPH 13 900 Kč (547,03 €)
Cena bez DPH 11 488 Kč (452,09 €)
Běžná cena 16 000 Kč
Ušetříte 13%
Dostupnost 3-6 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: Manželské postele
Kód: 229-29
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Postel Michaela

Postel je vyrobená ze smrkového masivu s výplní čela. Je velmi stabilní a pevná s mohutnými rošty. Postel Michaela patří mezi luxusní postele s náročným požadavkém na výrobu. Pevná plná čela s kvalitní konstrukcí, zdobená řezbou a frézovanou lištou.

  • Tato kolekce je ideální volbou pro ty, kteří ve svém domově chtějí obnovit a dlouho udržet přítulnou atmosféru dávných časů. Nábytek z této kolekce dodá kouzlo jak soukromým, tak i veřejným prostorům.
  • Nejsme zastánci sériové výroby, ze které vycházejí tisícovky identických kusů. U nás je každý kus nábytku neopakovatelným originálem, a to díky zásadě "vyrábět jeden po druhém, ne vše najednou".
  • Cena obsahuje rošty
  • Postel je upravována voskováním.
  • Cena neobsajue matrace a dekorační prvky .. komody atd.

Povrchová úprava:
Cena produktu je včetně nátěru tzn. s povrchovou úpravou, po zvolení odstínu se vám automaticky objeví barva a číslo odstínu v objednávkovém košíku.
Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.