Postel TROJA

 

Postel TROJA je postel velce masivní rustikálního typu vhodná do větších prostorů vašich ložnic, jakož i hotelů, penzionů. Překvapí vás její design, krása, funkčnost, stabilita i moderní provedení zpracování masivu.

Cena s DPH 22 013 Kč (866,31 €)
Cena bez DPH 18 193 Kč (715,96 €)
Běžná cena 23 100 Kč
Ušetříte 5%
Na objednávku
množství 
 
 
Kategorie: POSTELE Z MASIVU
Kód: 234-38
Záruka: 2 roky
Výrobce: Krajča
 
 

Postel TROJA

Ekvivalentem pro slova "rustikální nábytek" jsou "kvalita zpracování a moderní pojetí", spojující v sobě prvky retro a dokonalou funkčnost, doplněnou o důraz na detail.

Borové postele jsou charakteristické perfektním zpracováním, důmyslnou estetikou a výjimečnou životností. Na jejich výrobu byl použit speciální materiál: dřevo ze skandinávských borovic, které se vyznačuje nádhernou vůní a neobvykle hladkým povrchem. Krom toho je tvrdší a odolnější vůči poškrábání, než dřevo pocházející z domácí produkce.
Postel Trója je ideální volbou pro kombinaci jedna osoba-středně velký pokoj. Díky zmíněné důmyslné estetice si můžete všimnout, že se postel bude hodit jak do minimalisticky zařízeného prostředí, tak i do místnosti zaplněné spoustou drobností. Tyto vlastnosti jsou podtrženy pohodlím postele a jejím neopakovatelným stylem.

Postele Troja jsou vyrobeny z masivního dřeva, přičemž každá z jejich částí je vyráběna ručně a přesně přizpůsobena ostatním. Ruční zpracování vyžaduje výjimečnou preciznost a znalost práce se dřevem. Každý kus z naší dílny je neopakovatelným originálem, umocněným naším smyslem pro detail. Nicméně i tehdy si můžete všimnout určitých nerovností, jakými jsou například nestejně zaoblené rohy nebo nerovné linie. Ty však ale vůbec nejsou vadou na kráse postelí.
Silné, masivní borové desky, ze kterých je postel Troja vyrobena, zaručují její dlouhou životnost. Již na první pohled je patrné, že je skutečným ložem králů, které bude ozdobou každé ložnice a které Vám zaručí pohodlí a klidný spánek.
Každá postel byla vyrobena s největší pečlivostí. Její hladký povrch může být pokryt ekologickým voskem či olejem. Barva postele záleží pouze na Vašem výběru, můžete si vybrat ze široké palety barev, případně ponechat dřevu jeho přirozenou barvu.

Rozměry:

  • Výška v čele 130 cm
  • Tloušťka desky2,8 cm
  • Tloušťka nohy 12/12 cm
  • Vnější šířka + 15cm k dané šířce
  • Vnější délka + 20cm k dané délce cm

Výběr materiálu:

  • Základní cena je ze SKANDINÁVSKÉ  borovice masiv, dále je možnost dubové postele
  • V ceně nejsou matrace a dekorační prvky.

Povrchová úprava:

  • Cena produktu je včetně nátěru tzn. s  povrchovou úpravou pomocí vosku.
  • Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.