Regál COUNTRY 28

ico Výprodej
ico Doprava zdarma
regál
 

Masivní rustikální regál dodá vašemu interiéru neopakovatelnou venkovskou atmosféru. Skládá se ze třech otevřených polic na knížky a jedné skříňky uzavíratelné na železnou kovanou petlici.

Cena s DPH 20 950 Kč (824,48 €)
Cena bez DPH 17 314 Kč (681,39 €)
Běžná cena 24 549 Kč
Ušetříte 15%
Dostupnost 3-6 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: VITRÍNY A KREDENCE
Kód: 689
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Regál COUNTRY 28

Masivní rustikální regál dodá vašemu interiéru neopakovatelnou venkovskou atmosféru. Skládá se ze třech otevřených polic na knížky a jedné skříňky uzavíratelné na železnou kovanou petlici. Skříňka je přitom uvnitř rozdělena jednou policí. Stabilitu tomuto nábytku dodávají silné masivní nohy.

Pro zvýraznění unikátní struktury dřeva byly všechny části podrobené procesu strukturalizace. Jeho cílem je odstranění měkkých vrstev a ponechání těch pevných, které jsou vhodné jako povrch desky. Struktura desek proto není hladká, má četné nerovnosti a prohlubně. Strukturalizace probíhá ručně a bereme-li v potaz skutečnost, že každý kus dřeva je jedinečný, projeví se to i na originalitě každého kusu nábytku.

Rozměry :

  • šířka : 120cm
  • výška : 190cm
  • hloubka : 48cm

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez náteru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky pripocítá k cene produktu cena za náter, krome Country hnedá ( již v cene ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze pri požadavku provést pololesklou ci lesklou verzi.