Regál RUSTYK 2/4

 

Regály z kolekce RUSTYK jsou vyrobeny z masivního borového dřeva. Toto dřevo pochází z borovic ze skandinávských lesů a je typické svojí vůní.

Cena s DPH 13 195 Kč (519,28 €)
Cena bez DPH 10 905 Kč (429,16 €)
Běžná cena 14 269 Kč
Ušetříte 8%
Dostupnost 3-6 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK
Kód: 656
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Regál RUSTYK 2/4

Regály z kolekce RUSTYK jsou vyrobeny z masivního borového dřeva. Toto dřevo pochází z borovic ze skandinávských lesů a je typické svojí vůní. Ačkoliv se jedná o dřevo měkké, je odolné proti poškrábání a otlakům.

Borové regály RUSTYK dokonale reprezentují stejnojmennou sérii nábytku: jsou masivní, elegantní a především funkční.    Regály je možné doplnit o dvířka, případně šuplíky, přesně tak jak si můžete prohlédnout na obrázcích.   Masivní části o tloušťce 26 milimetrů, stejně jako solidní dřevěné kolíky, zajišťují odolnost nábytku z kolekce RUSTYK. Jeho dokonalý vzhled je tak doplněn o další nezbytnou vlastnost: funkčnost.   Výjimečná trvanlivost zajišťuje této kolekci nezvyklou popularitu, jednoduchost údržby je pak příjemným bonusem. Nábytek je vyráběn ručně, každý kus je tedy neopakovatelným originálem, umocněným smyslem pro detail. Nicméně i tehdy si můžete všimnout určitých nerovností, jakými jsou například nestejně zaoblené rohy nebo nerovné linie. Ty ale vůbec nejsou vadou na kráse nábytku ze série RUSTYK.   Regály z této série můžeme dodat bez úprav, případně s voskovým nebo olejovým povrchem. Ke každému regálu si můžete vybrat libovolné úchyty.

Rada dekoratéra:

  • regály z masivu jsou opět v módě, neboť mají nezpochybnitelně pozitivní vliv na vzhled interiéru. Zapomeňme proto raději na nábytek z dřevovláknitých desek olepený umělou dýhou, neboť takový je nejen nekvalitní, ale i nevzhledný.

Rozměry:

  • Šířka: 98cm
  • Výška: 193cm
  • Hloubka: 40cm

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez nátěru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky připočítá k ceně produktu cena za nátěr, kromě kouřového ořechu ( již v ceně ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.