Rohová lavice NR 107

 

Jídelní rohová lavice vyrobená z masivní borovice, k výrobě je použitý prvotřídní materiál a pro povrchovou úpravu ekologický lak. Sedák a opěrák je čalouněný. Tato krásná masivní lavice poslouží do interiérů Vašeho domova a d

Cena s DPH 4 100 Kč (161,35 €)
Cena bez DPH 3 389 Kč (133,35 €)
Běžná cena 4 500 Kč
Ušetříte 9%
Expedice do 30 dnů
množství 
 
 
Kategorie: ROHOVÉ LAVICE
Kód: 712
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Rohová lavice NR 107

Jídelní rohová lavice vyrobená z masivní borovice, k výrobě je použitý prvotřídní materiál a pro povrchovou úpravu ekologický lak. Sedák a opěrák je čalouněný. Tato krásná masivní lavice poslouží do interiérů Vašeho domova a dá mu nádech přírody. Lavice má sklopný sedák, který slouží jako úložný prostor. Lavice je vyřezávaná a velmi pěkná. Tento výrobek se vyznačuje pečlivým zpracováním a dlouhou životností. Základní cena je v přírodní barvě, za příplatek moření dle vzorníku. Do poznámky k objednávce uveďte kód potahové látky - Výběr s kodem uveden ve fotogalerii.

Rozměry:

  • Šířka : 150cm
  • Výška : 86cm
  • Hloubka : 110cm

Balení:
V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Klasicky balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.

Povrchová úprava:
V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů.

1- GRAY, 2- OŘECH ,3- DUB, 4- OLŠE