Rustykální set - šatní skříň, noční stolek

ico Výprodej
ico Akce
set rustik
 

Kolekce Rustyk jsou vyrobeny z masivního borového dřeva. Toto dřevo pochází z borovic ze skandinávských lesů a je typické svojí vůní. Ačkoliv se jedná o dřevo měkké, je odolné proti poškrábání a otlakům.

Cena s DPH 15 302 Kč (602,20 €)
Cena bez DPH 12 647 Kč (497,69 €)
Běžná cena 24 004 Kč
Ušetříte 36%
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: SLEVY A VÝPRODEJ
Kód: 0340
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

 

Výstavní set RUSTYK

Jedná se zboží nové nepoužívané pouze vystavené na prodejně

Kolekce Rustyk jsou vyrobeny z masivního borového dřeva. Toto dřevo pochází z borovic ze skandinávských lesů a je typické svojí vůní. Ačkoliv se jedná o dřevo měkké, je odolné proti poškrábání a otlakům. Výjimečná životnost zajišťuje této kolekci nezvyklou popularitu, jednoduchost údržby je pak příjemným bonusem. Nábytek je vyráběn ručně, každý kus je tedy neopakovatelným originálem, umocněným smyslem pro detail. Nicméně i tehdy si můžete všimnout určitých nerovností, jakými jsou například nestejně zaoblené rohy nebo nerovné linie. Ty ale vůbec nejsou vadou na kráse nábytku ze série Rustik.

Šatní skříň RUSTYK

Nabízená skříně se vyznačují nejvyšší kvalitou a je stoprocentně přírodním a ekologickým výrobkem. Je zhotovena z vybraného masivního dřeva pocházejícího z ekologicky čistého prostředí. Díky užitému materiálu je výrobek odolnější vůči poškrábání a otlakům, což má jednoznačně pozitivní vliv na jeho životnost. Elementy těla, boky a desky mají až 40mm hrubost.

Rozměry:

  • Šířka 100 cm
  • Výška 190 cm
  • Hloubka 60 cm

Noční stolek RUSTYK

Noční stolek je vyrobený z masivního dřeva skandinávských borovic, jenž je aromatické, odolné a elastické, v čemž předčí i dřevo ze středoevropských borovic. Stolek má šuplík a další úložný prostor schovaný za dvířky nočního stolku.

Rozměry:

  • Šířka 50 cm
  • Výška 70 cm
  • Hloubka 40 cm

Povrchová úprava celého setu: ořech - olej