Drewmax Skříň nástavec SF 143

 

Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Skříň vám přinese kousek přírody přímo do vaší domácnosti, penzionu či hotelu.

Cena s DPH 3 096 Kč (121,84 €)
Cena bez DPH 2 559 Kč (100,70 €)
Běžná cena 3 496 Kč
Ušetříte 11%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: SKŘÍNĚ
Kód: 321
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Skříň nástavec SF 143

Kvalitní dřevěné skříně vyrobené z borovicového masivu nejvyšší jakosti. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Skříň vám přinese kousek přírody přímo do vaší domácnosti, penzionu či hotelu. Použitý materiál je 100% přírodní dřevo z masivu borovice, pouze dno šuplíku a zadní strana skříně je ze sololitové dřevovláknité desky. Celodřevěné korpusy zásuvek jsou na kovových kolečkových výsuvech dovolující dvoutřetinové otevření.V základní ceně má skříň barvu borovicového dřeva. 

Rozměry:

  • šířka : 82cm
  • výška : 50cm
  • hloubka : 60cm

Balení:
V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Klasicky balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.

Povrchová úprava:
V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů.

1- GRAY, 2- OŘECH ,3- DUB, 4- OLŠE