Stůl rustikální č.3

ico Výprodej
ico Doprava zdarma
rustikální stůl 3
 

Stoly z kolekce RUSTYK byly vyrobeny z aromatického borového dřeva, je odolný a zároveň lehce ošetřitelný. Deska stolu je silná 40 milimetrů.

Cena s DPH 11 463 Kč (451,12 €)
Cena bez DPH 9 474 Kč (372,83 €)
Běžná cena 12 658 Kč
Ušetříte 9%
Dostupnost 3-6 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK
Kód: 662-1
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Stůl rustikální č.3

Stoly z kolekce RUSTYK byly vyrobeny z aromatického borového dřeva. Borový masiv, kterého bylo při výrobě nábytku z této kolekce užito, je odolný a zároveň lehce ošetřitelný. Cílovou skupinou, pro kterou je stůl Rustyk č.3 určen, jsou rodiny s dětmi. Široká deska a masivní nohy o rozměrech 9x9 centimetrů jsou zárukou výjimečné stability. Nohy jsou navíc dodatečně zpevněny příčnými vzpěrami, které ještě posilují soudržnost jednotlivých částí. K zajištění ještě většího pohodlí při rodinných setkáních nabízíme možnost doplnění stolu o dodatečné moduly, kterými je možné desku zvětšit. Typickou vlastností pro kolekci Rustyk je návrat ke kořenům. Úspěšné spojení projektu mohutného rustikálního nábytku s moderními vzory dalo vzniknout unikátnímu typu nábytku moderního retro stylu. Výroba jednoho stolu trvá našim řemeslníkům celé hodiny a to proto, že kladou důraz i na ty nejmenší detaily. Každý detail je totiž důležitý. Důkazem ruční práce jsou nestejně zaoblené rohy, které však vůbec nejsou na škodu, ba naopak, dodávají každému kusu unikátní vzhled. Deska stolu je silná 40 milimetrů. V konečné fázi výroby dochází pomocí ekologických olejů a vosků k povrchové úpravě dřeva. Tyto úpravy mu zajišťují ještě delší životnost.

Rada dekoratéra:

  • Stůl Rustyk č.3 je především modelem pro rodiny s dětmi, proto je dobré doplnit ho mohutnými židlemi a umocnit tak atmosféru domova.

Rozměry:

  • šířka: 160cm
  • výška: 78cm
  • hloubka: 90cm

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez nátěru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky připočítá k ceně produktu cena za nátěr, kromě kouřového ořechu ( již v ceně ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.