Drewmax Šuplík pod postel LK 151

šuplík
vzorník
 
 

Kvalitní dřevěná zásuvka pod postel vyrobená z borovicového masivu. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů.

Cena s DPH 1 420 Kč (55,88 €)
Cena bez DPH 1 174 Kč (46,18 €)
Běžná cena 1 704 Kč
Ušetříte 17%
Expedice do 21 dní
množství 
 
 
Kategorie: POSTELE Z MASIVU
Kód: 296-2
Záruka: 2 roky
Výrobce: Drewmax
 
 

Šuplík pod postel LK 151

Kvalitní dřevěná zásuvka pod postel vyrobená z borovicového masivu. Použití dřevěného materiálu má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Dřevěná postel vám přinese kousek přírody přímo do vaší domácnosti, penzionu či hotelu. Použitý materiál je 100% přírodní dřevo z masivu borovice. Dřevěný povrch zásuvky je natřen ekologicky nezávadným bezbarvým lakem.V základní ceně má zásuvka barvu borovicového dřeva. Za příplatek je možnost moření dřeva do barev dle vzorkovníku.

Nábytek je dodáván v demontu (v rozloženém stavu zabalený v kartónové krabici).

Rozměry zásuvky:

  • celková šířka     : 150 cm
  • celková výška   : 19 cm nebo 22 cm, podle typu postele a výšky od země po spodní okraj bočnice
  • celková hloubka : 69 cm

Balení:

V ceně všech produktů jsou zahrnuty náklady na balné, nábytek je kvalitně zabalen a připraven k expedici. Standartně balíme zásilky do bublinkových folií a poly pěn, následně překrýváme tvrdým papírem + strech folií proti smeknutí.

Povrchová úprava:
V ceně produktu je povrchová úprava přírodním bezbarvým lakem, za příplatek 10% z ceny produktu, lze nábytek mořit a lakovat do dalších 4 druhů odstínů.

1- GRAY, 2- OŘECH ,3- DUB, 4- OLŠE