Zpět do obchodu
 
 

Vybavení pro hotely, penziony

Co nabízíme

Vybavíme vám hotel, penzion chatu či chalupu vkusným nábytkem a kvalitními zdravotními matracemi pro skvělé pohodlí vašich zákazníků. Doporučíme vám ten správný nábytek do pokojů, který se k danému ubytovacímu zařízení nejlépe hodí. Klademe důraz na kvalitu, pevnost a dobré kování našich výrobků. Jsme kreativní, není problém vyhovět i atypickým požadavkům.

Zakázky řešíme po celé ČR, speciálně v oblasti Krkonoš, Českého ráje, Jizerských hor, Středočeského a Královéhradeckého kraje.

 

Ceny

Nabízíme množstevní slevy v zakázkách nad 80 000,- Kč. V případě prav

idelných odběrů či spolupráci při prodeji, nabízíme u některých produktů velkoobchodní ceny.

Kvalitní spaní zákazníků vám prodá více pobytů!

Jedním z nejdůležitějších faktorů v ubytovacím zařízení, je zajištění odpočinkového spánku 

zákazníků. K tomu je zapotřebí kvalitní masivní postel, která je správně spojena a splňuje váhové podmínky pro osoby od 40-150 kg. 

Nedílnou součástí je i kvalitní matrace, protože i super postel se špatnou matrací neznamená úspěch dobrého spánku. Lidé si jedou na dovolenou odpočinout a pokud se špatně vyspí, nemůžete počítat s návratností objednávek na pobyty a kladné odezvy v referencích. Ideálně je také dobře nakombinovat dop

lňky pokoje jakou jsou noční stolky, komody a skříně, postele a matrace jsou však priorita. Po té doporučujeme udělat kvalitní fotografie od profesionálů do prezentace ubytovacího zařízení a úspěch je zaručen.

Restaurace, rekreační střediska, campy, atd..

Vybavíme vám také restauraci, stánek či camp zahradním nábytkem. Venkovní posezení z masivu vysoké kvality a síly masivu.

Specializujeme se na tyto produkty:

  • Jídelní stoly - Židle - Zahradní nábytek
  • Postele - Matrace - Rošty
  • Komody - Skříně - Příborníky
  • Obložení stěn dřevěnými trámy či fošnami
  • Drásání neboli kartáčování nábytku
  • Nátěry voskovými oleji a broušení dřeva

 

Naši zákazníci

Hotel Starý mlýn - Rokytnice nad Jizerou ►Apartmány v Brně - Brno centrum ►Chata na Špici - Benecko ►Farma Park - Soběhrdy ►Horská chata Skácelka - Rokytnice nad Jizerou ►Apartmány Ruby - Rokytnice nad Jizerou ►Pension Waldheim - Dolní Mísečky ►Penzion Pinokio - Boží Dar ►Penzion Alma - Znojmo Popice ►Penzion u Šindlerů - Příbram ►Pension Marek - Praha/Zdiby ►Pension Březina - Praha ►Hotel Sport - Břeštice ► Hotel Výsluní - Špindlerův Mlýn ►Hotel Ski centrum - Harrachov ► Plzeňská restaurace Cylindr - Neratovice ►U Veličky - Strážnice ► Letiště posezení - Bratislava ►Thermacut - Uherské Hradiště ►Kozlův Tip Bar - Týniště nad Orlicí ►Dino Toys - Mnichovo Hradiště ►Základní Škola - Ružomberok

Nahoru