Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

CZK / EUR

Potřebujete pomoci?+420 605 314 190

ZPŮSOBY PLATBY

Vaši objednávku můžete zaplatit následujícími způsoby:

1. DOBÍRKA:

Nejběžněji používaná platební metoda v České republice. Objednávku zaplatíte při převzetí zásilky od zaměstnance pracovníka společnosti TOPTRANS. Dobírka je zpoplatněna částkou XY Kč při dopravě TOPTRANS.

2. PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

Platbu můžete uskutečnit předem převodem peněz na náš bankovní účet. Po odeslání objednávky vám budou e-mailem zaslány údaje potřebné k převodnímu příkazu: částka, číslo účtu, variabilní symbol. Po provedení platby jsou peníze na náš účet připsány obvykle během 1-3 pracovních dní.

Zboží odesíláme v rozmezí 1-5 pracovních dnů od přijetí vaší platby. Při převzetí zásilky od České pošty nebo společnosti TOPTRANS pak již nic neplatíte.

3. HOTOVĚ PŘI OSOBNÍM ODBĚRU NA PRODEJNĚ

Při osobním odběru na prodejně dreveny-obchod, na adrese Studenec u Horek č.p. 6  512 33 Studenec, je možné platit pouze hotově.

 

ZPŮSOBY DOPRAVY A DODACÍ PODMÍNKY

Vámi objednané zboží, které máme skladem, odesíláme během následujících pracovních dní po dni objednání. Pokud by měla být dodací lhůta delší než týden, budeme vás kontaktovat.

1. OSOBNÍ ODBĚR

Zboží lze také osobně vyzvednout bez poplatku na prodejně dreveny-obchod, na adrese Studenec u Horek č.p. 6  512 33 Studenec (pouze v otevíracích hodinách prodejny). Objednávku lze zaplatit předem převodem na účet, nebo na místě hotově.

Ve chvíli, kdy bude zboží připraveno, vám zašleme zprávu na e-mail, že je zásilka připravena k vyzvednutí. Na vyzvednutí zásilky máte XY dní. V případě nutnosti vám vaši objednávku necháme připravenou k vyzvednutí déle. Stačí nás informovat na e-mailové adrese info@dreveny-obchod.cz

I v případě osobních odběrů je nutné vytvořit objednávku předem. Zboží si nevyzvedávejte bez předchozího upozornění. O možném termínu vyzvednutí vás vždy budeme informovat e-mailem.

2. TOPTRANS

U objednávky účtujeme vždy poštovné a balné, které činí XY Kč pro doručení na území České republiky, XY,-Kč na Slovensko.

TOPTRANS vám doručí Vaši zásilku během následujících pracovních dní po odeslání z našeho skladu. Řidič vás bude v den doručení kontaktovat sms zprávou, kde Vám oznámí přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilka vám bude standardně doručena v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem).

V den předání vaší zásilky přepravci TOPTRANS jste z naší strany informováni e-mailem.

V případě nezastižení vám bude zanecháno oznámení a doručující pracovník se vám pokusí doručit vaši zásilku ještě jednou následující pracovní den. Při opětovném nezastižení vám bude zanecháno oznámení o uložení zásilky na depu přepravce. Doba uložení zásilky je XY dní (dobírka), nebo XY dny (platba předem).

Odkaz pro sledování zásilky naleznete zde: On-line sledování balíku TOPTRANS

3. DOPRAVA NAŠÍ FIREMNÍ DODÁVKOU

Pokud zvolíte naší přepravu, vyhnete se přepravním společnostem, tím máte jistotu že vaše zásilka dorazí v pořádku bez poškození, je možné také domluvit vynášku do patra. Platí pouze pro Liberecký, Královéhradecký, Praha, Středočeský, Ústecký, Pardubický, Olomoucký, Zlínský kraj. Jiné kraje na dotaz.