Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

CZK / EUR

Potřebujete pomoci?+420 605 314 190

Hotelový nábytek

Vybavení pro hotely a penziony

Co nabízíme?

Vybavíme vám hotel, penzion, chatu či chalupu vkusným nábytkem a kvalitními zdravotními matracemi pro skvělé pohodlí vašich hostů. Doporučíme vám ten správný nábytek do pokojů, který se k danému ubytovacímu zařízení nejlépe hodí. Klademe důraz na kvalitu, pevnost a dobré kování našich výrobků. Jsme kreativní, není problém vyhovět i atypickým požadavkům. Zakázky řešíme po celé ČR, speciálně v oblasti Krkonoš, Českého ráje, Jizerských hor, Středočeského a Královéhradeckého kraje.

Jak je to s cenami?

Nabízíme množstevní slevy v zakázkách nad 80 000 Kč. V případě pravidelných odběrů či spolupráci při prodeji, nabízíme u některých produktů velkoobchodní ceny.  

Na co se specializujeme?

  • Jídelní stoly - Židle - Zahradní nábytek
  • Postele - Matrace - Rošty
  • Komody - Skříně - Příborníky
  • Obložení stěn dřevěnými trámy či fošnami
  • Drásání neboli kartáčování nábytku
  • Nátěry voskovými oleji a broušení dřeva

Dopřejte hostům kvalitní spánek a budou se k vám rádi vracet

Jedním z nejdůležitějších faktorů v ubytovacím zařízení je zajištění odpočinkového spánku hostům. K tomu je zapotřebí kvalitní masivní postel, která je správně spojena a splňuje váhové podmínky pro osoby od 40-150 kg.

Nedílnou součástí je i kvalitní matrace, protože i super postel se špatnou matrací neznamená úspěch dobrého spánku. Lidé si jedou na dovolenou odpočinout a pokud se špatně vyspí, nemůžete počítat s tím, že se vrátí nebo vám napíší kladné reference. Ideálně je také dobře nakombinovat doplňky pokoje, jakou jsou noční stolky, komody, skříně a postele. Matrace je však priorita. Po té doporučujeme udělat kvalitní fotografie od profesionálů do prezentace ubytovacího zařízení a úspěch je zaručen.

Vybavení pro restaurace, rekreační střediska nebo campy? Žádný problém.

Vybavíme vám také restauraci, stánek či camp zahradním nábytkem. Venkovní posezení z masivu vysoké kvality a síly masivu.